Święta dla dzieci :)

Termin: 15 grudzień sobota
Uczestnicy: rodzice i dzieci (od 3 roku życia)
Godzina:  warsztat 1 godzina 10:00-12:00 warsztat 2 12:00-14:00
Warsztat do wyboru: warsztat 1 „Dostać śniegową kulę”  lub warsztat 2 Kartki pop-up.
Miejsce zajęć : sala x1, parter
Czas trwania jednego warsztatu: około 1,5 godziny
Wielkość grupy: maksymalnie 8 rodzin na jeden warsztat (rodzice z dziećmi)

Warsztaty poprowadzi Martyna Marcinkowska-pedagog sztuki, artystka, autorka tekstów o kulturze. Warsztaty twórcze projektuje i realizuje z pasją w całej Polsce nie tylko zimą, nie tylko na Święta.

Opis obu warsztatów:

Gdy wieczór zaczyna się już o piętnastej, szybko przechodzi w noc, a ta noc kończy dopiero o ósmej rano następnego dnia, jedyne, co możemy zrobić, to oswoić i rozświetlić te posępne zimowe godziny.
Jak? Najlepiej twórczo wykorzystując swoją głowę i ręce. Proponujemy dwa warsztaty artystyczne wprowadzające w radosny i świąteczny nastrój.

Dostać śniegową kulę
Dostać śniegową kulę jest lepiej niż dostać śniegową kulą. A najlepiej jest zrobić własną. Tylko jak gdy za oknem brak śniegu? Bez obaw, na zajęciach i na to znajdziemy sposób. Każdy będzie miał szansę stworzyć unikatową, pełną zimowej i świątecznej aury śniegową kulę, w której zamknie własnoręcznie zrobiony gwiazdkowy drobiazg.

Wyskakujące kartki (pop-up)
Kto w dzieciństwie nie zachwycał się książkami, z których wyskakiwały najprzeróżniejsze scenerie a potwory zamykały swoje paszcze na owieczkach szybko przebierających kopytami? Ruszaliśmy skrzydłami smoka, podnosiliśmy zwodzone mosty, słońce szybko zamieniało się w księżyc… A gdyby tak samodzielnie stworzyć jedną taką stronę z wyskakującej książki?
Na warsztacie każdy uczestnik wykona kartkę świąteczną w technice pop-up i będzie mógł ją komuś podarować z okazji świąt lub zatrzymać tylko dla siebie wraz ze wspomnieniami z dzieciństwa.

Płatność:

1 rodzic plus 1 dziecko – opłata 30zł

3 lub 4 członków rodziny ( dwoje rodziców plus dwoje dzieci, rodzic plus dwoje dzieci…) – opłata 45zł

Płatność proszę uregulować do 10 grudnia. Przelewem – dane znajdziesz tutaj, gotówką płatne w biurze szkoły pn-pt 10-18.00 oraz sb 09-14:00.

Zapisy:   Imię nazwisko rodzica

  Liczba dzieci

  Liczba rodziców

  Warsztat

  Adres email

  Telefon kontaktowy

  Skąd dowiedziałeś się o warsztatach

  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb marketingowych firmy LOGOS Architektura Umysłu ul. Jugosłowiańska 65, 60-149 Poznań (zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Prosimy również o wypełnienie danych kontaktowych, które umożliwią łatwiejszy i szybszy kontakt.”

  Obowiązuje kolejność zgłoszeń.