Chcesz wiedzieć, na jaki poziom kursu powinieneś się udać?

Rozwiąż test, a odpowiemy na to pytanie! Test językowy

Sprawdź, jak wyglądają lekcje z nami?

Zapisz się już dziś! Lekcja próbna

Nie wiesz jaki kurs wybrać?

Pomożemy Ci podjąć decyzję o wyborze odpowiednich zajęć dopasowanych do Twojego poziomu zaawansowania oraz osobistych preferencji

Porównanie metod

Dopasuj kurs do siebie!

Wybierz odpowiednią metodę dopasowaną do Twojego profilu

Zalecana metoda

Nasza szkoła

Szkoła językowa LOGOS Architektura Umysłu powstała dzięki doświadczeniu, innowacyjnemu podejściu do nauczania i wspierania rozwoju, a także dzięki pasji i zaangażowaniu wszystkich wykładowców.

Odkrycie

Prowadząc zajęcia językowe dla dzieci i młodzieży przez niemal 10 lat zaobserwowaliśmy, jak istotne jest wspieranie ich w poznawaniu świata i wskazywanie sposobów samodzielnego rozwoju. Albowiem tym według nas powinno być nauczanie – nie tylko wykładem, przekazaniem informacji, lecz zaszczepieniem ciekawości świata i wskazywaniem narzędzi, które umożliwiają analizowanie jego zjawisk. Interaktywne i dynamiczne  metody nauczania sprawdzają się doskonale w nauczaniu języków obcych osób w każdym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania.

Nasza szkoła

Efekt

To innowacyjne podejście wykorzystaliśmy tworząc w 2010 r. szkołę językową LOGOS Architektura Umysłu.

Kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych dla różnych stopni zaawansowania. Prowadzimy także kursy specjalistyczne – z języka biznesowego, prawniczego lub medycznego. Podczas zajęć wykorzystujemy nowoczesne, rewolucyjne metody nauczania (Colina Rose czy Metodę Bezpośrednią) i przyrządy dydaktyczne.

 

Konsekwencje

W LOGOS Architektura Umysłu zgromadziliśmy wyjątkowych nauczycieli, lektorów, którzy podzielają nasze innowacyjne podejście do wspierania nauki języków obcych. Nasza kadra to pedagodzy z doświadczeniem i doskonałymi kwalifikacjami. A co istotne to multikulturowa grupa ludzi, którzy z pasją podchodzą do swoich zadań. Ta wielokulturowość – szczególnie w nauce języków obcych – jest dodatkową zaletą wyróżniającą naszą szkołę.

Język nie jest tylko zbiorem reguł gramatycznych i słów, nie istnieje w próżni,  lecz osadzony jest w kulturze i historii danego kraju, regionu. Wykładowcy pochodzący z innych krajów mogą to wspaniale przekazać, niejako dostarczając uczącym się informacji z pierwszej ręki, z własnego doświadczenia. I nie straszne będą im nawet takie pytania, jak np.: Dlaczego po angielsku jest „Pound” a po polsku „funt”?

Skontaktuj się z nami!  Twoje imię i nazwisko (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Temat

  Twoja wiadomość

  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb marketingowych firmy LOGOS Architektura Umysłu ul. Jugosłowiańska 65, 60-149 Poznań (zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Prosimy również o wypełnienie danych kontaktowych, które umożliwią łatwiejszy i szybszy kontakt.”

  Twoja wiadomość zostanie przesłana na adres: biuro@logosau.pl

  Twoje dane podane w tym formularzu nie będą przechowywane i zostaną usunięte niezwłocznie po tym jak się z Tobą skontaktujemy.

   

  Dowiedz się więcej o naszej szkole!

   

  Nasi trenerzy i nauczyciele

  Projekt Inwestycyjny