Chcesz wiedzieć, na jaki poziom kursu powinieneś się udać?

Rozwiąż test, a odpowiemy na to pytanie! Test językowy

Sprawdź, jak wyglądają lekcje z nami?

Zapisz się już dziś! Lekcja próbna

Nie wiesz jaki kurs wybrać?

Pomożemy Ci podjąć decyzję o wyborze odpowiednich zajęć dopasowanych do Twojego poziomu zaawansowania oraz osobistych preferencji

Porównanie metod

Dopasuj kurs do siebie!

Wybierz odpowiednią metodę dopasowaną do Twojego profilu

Zalecana metoda

Nasi trenerzy i nauczyciele

Kadra LOGOS Architektura Umysłu to nauczyciele, psycholodzy z doświadczeniem i doskonałymi kwalifikacjami. A co istotne to multikulturowa grupa ludzi, którzy z pasją podchodzą do swoich zadań. Poznaj ich doświadczenie zawodowe i dowiedz się co zajmuje ich po godzinach!

Nauczyciele języków obcych

Nasza kadra to nauczyciele, psycholodzy z doświadczeniem i doskonałymi kwalifikacjami. A co istotne to multikulturowa grupa ludzi, którzy z pasją podchodzą do swoich zadań. Ta wielokulturowość – szczególnie w nauce języków obcych – jest dodatkową zaletą wyróżniającą naszą szkołę. Język nie jest tylko zbiorem reguł gramatycznych i słów, nie istnieje w próżni,  lecz osadzony jest w kulturze i historii danego kraju, regionu. Wykładowcy pochodzący z innych krajów mogą to wspaniale przekazać, niejako dostarczając uczącym się informacji z pierwszej ręki, z własnego doświadczenia. I nie straszne będą im nawet takie pytania, jak np.” Dlaczego po angielsku jest „Pound” a po polsku „funt”?”

         

Harrison Cucunubá

Prowadzę zajęcia z języka hiszpańskiego.  

Pełny biogram nauczyciela

Doświadczenie i kompetencje zdobyłem… podczas studiów na kierunkach Biznes Międzynarodowy, a następnie Zarządzanie Jakością na Universidad del Magdalena w Kolumbii oraz na kursach językowych, na których uzyskałem certyfikaty potwierdzające moje kompetencje. Prowadziłem zajęcia indywidualne oraz kursy z języka angielskiego i hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, pracowałem także jako tłumacz w firmach w Kolumbii i w Polsce. Interesuję się… muzyką latynoską i kuchnią meksykańską. Ciekawią państwa Europy Wschodniej i języki obce (skończyłem ukończony I semestr kursu języka polskiego! – SJiKP dla Cudzoziemców UAM). A najlepiej wypoczywam podczas pieszych wycieczek.

           

Jerry Winiarek

Prowadzę zajęcia z języka angielskiego – także specjalność biznesowa –  dla uczestników na różnych stopniach zaawansowania.

Pełny biogram nauczyciela

Doświadczenie i kompetencje zdobyłem… studiując na University of Windsor w Kanadzie m.in. ekonomię, geologię i administrację w biznesie. Jednak od początku moja droga zawodowa wiązała się z nauczaniem języka angielskiego zarówno dorosłych, jak i dzieci oraz tłumaczeniami. Prowadziłem zajęcia indywidualne i grupowe w szkołach językowych, a także podczas kolonii i obozów dla dzieci. Interesuję się… Lacrosse, sportem, który zapewne nie wszystkim jest znany. Lacrosse to narodowa dyscyplina Kanadyjczyków. Jest to zespołowa gra sportowa pochodzenia indiańskiego. Mecze rozgrywa się na trawiastym boisku, a drużyny mają za zadanie umieścić za pomocą specjalnej, trójkątnej rakiety piłki w bramce przeciwnika. Ale nie tylko sport mnie interesuje. Ciekawią mnie także zagadnienia ochrony środowiska i zagadnienia społeczne.

Joanna Szpakowska

Joanna Szpakowska

Prowadzę zajęcia z języka niemieckiego metodami – komunikacyjną i bezpośrednią. Moją specjalizacją jest język biznesowy.

Pełny biogram nauczyciela

Doświadczenie i kompetencje zdobyłam… Studiując na Wydziale Neofilologii UAM, na kierunku filologii germańskiej i podczas rocznego kursu we Frankfurcie nad Menem. Praktyczne umiejętności doskonaliłam pracując jako lektor w szkole językowej oraz tłumacz na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Interesuję się… Literaturą niemieckojęzyczną. Ale moją największą pasją jest nauka i nauczanie języków obcych.

Aleksandra Czeszejko

Aleksandra Czeszejko

Prowadzę zajęcia z języka angielskiego, także biznesowego i prawniczego. Uczę języka angielskiego metodą Colina Rose.

Pełny biogram nauczyciela

Doświadczenie i kompetencje zdobyłam… Studiując filologię angielską na Uniwersytecie im. M. Kopernika w Toruniu (tu specjalizacja: nauczanie j. angielskiego w szkołach językowych oraz tłumaczenia) i na UAM w Poznaniu. Natomiast na Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziale Filologicznym Instytutu Filologii Angielskiej, ukończyłam Podyplomowe Studia Przekładu (specjalizacja: tłumaczenia prawnicze,  ekonomiczne, przysięgłe i techniczne). Pracuję jako lektor i wykładowca języka angielskiego, prowadziłam też szereg kursów i indywidualnych zajęć z języka angielskiego. Opracowałam dwa programy autorskie dla dzieci w wieku 3-11 lat. Interesuję się… Filmem. Ale także zagadnieniami prawnymi i nowoczesnymi programami komputerowymi.

  michal-dudziak-200  

Michał Dudziak

Prowadzę zajęcia z języka angielskiego o specjalności biznesowej, jak również medycznej i prawniczej.

Pełny biogram nauczyciela

Doświadczenie i kompetencje zdobyłem…

Podczas studiów na filologii angielskiej na Uniwersytecie Szczecińskim i w Podyplomowym Studium Tłumaczenia Środowiskowego UAM. Pracowałem jako lektor j. angielskiego w szkołach językowych w Szczecinie („Alma”, „Akces”, „Władca języków”) i Poznaniu („Mobile English”). Od 2010 r. prowadzę szkolenia unijne w zakresie języka angielskiego o specjalności biznesowej z elementami języka ogólnego dla pracowników małych i średnich przedsiębiorstw.

Interesuję się…

Długo by można wymieniać. Pasjonuje mnie sport (szczególnie – piłka nożna, koszykówka, siatkówka, żużel), motoryzacja i informatyka, ale także nazwijmy to dziedziny humanistyczne: kulturoznawstwo krajów anglosaskich, literatura polska, psychologia. I oczywiście nauka języków obcych!

  rafal-nowak  

Rafał Nowak

Prowadzę zajęcia z języka niemieckiego.

Pełny biogram nauczyciela

Doświadczenie i kompetencje zdobyłem…

W trakcie mojego 29-letniego pobytu w Szwajcarii zdobyłem wyższe wyksztalcenie techniczne, potwierdzone dyplomem Konfederacji Szwajcarskiej. Pracowałem jako Trener ds. motywacji pracowników. Ukończona edukacja szkolna wraz długoletnią praktyką w Niemczech, Austrii i Szwajcarii dają mi możliwość nauczania języka niemieckiego w obszarze kilku dialektów tego języka. Poza pracą interesuje mnie sport.

  carlos-gomez  

Carlos Gomez

Prowadzę zajęcia z języka hiszpańskiego.

Pełny biogram nauczyciela

Doświadczenie i kompetencje zdobyłem…

Pochodzę z Meksyku, ale od 5 lat mieszkam w Polsce. Mam również 5 lat doświadczenia w nauczaniu jeżyka hiszpańskiego na wszystkich poziomach. Oprócz nauki języka, na moich zajęciach można dowiedzieć się dużo o latynoskiej kulturze. Interesuje mnie muzyka, w szczególności latynoska, sztuka w szerokim pojęcia. Uwielbiam też tańczyć i podróżować.